Tel: (0442) 315 0074

Adres: Kenan Evran Cad. Sok: 10 No: 6 Erzurum, Palandöken Erzurum, Türkiye


Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu, Erzurum ili Palandöken ilçesinin Solakzade Mah. mahallesinde (9. Sokak) yer alıyor. Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu
Solakzade Mah.9. Sokak, Palandöken, Erzurum.
+90(0442) 315 0074 Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sabahattin Solakoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...