Tel: (0246) 211 3714

Adres: Sdü Araştırma ve Uygulama Hastanesi, , Çünür, , Isparta, Türkiye


SDÜ Tıp Fakültesi, Isparta ili Isparta Merkez ilçesinin Çünür Mah. mahallesinde yer alıyor. SDÜ Tıp Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. SDÜ Tıp Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak SDÜ Tıp Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak SDÜ Tıp Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: SDÜ Tıp Fakültesi

0 görüş var

SDÜ Tıp Fakültesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
SDÜ Tıp Fakültesi
Çünür Mah., Isparta Merkez, Isparta.
+90(0246) 211 3714 SDÜ Tıp Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak SDÜ Tıp Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...