Tel: (0312) 278 2429

Adres: İstanbul Yolu 10. Km Y. Başkent San. Sit. 1763/3 Sok. No: 17 Batıkent - Ankara Ankara, Türkiye


Oto Savaş, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (1763. Sokak) yer alıyor. Oto Savaş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oto Savaş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Savaş Oto Özel Servisi 1999 yılında S.Ali Savaş tarafından kurulmuştur. Servisimiz ilk olarak Ata Sanayi sitesinde hizmet başlamış ve 2005 yılına kadar hizmetlerini burada sürdürmüştür. 2005 yılından itibaren Yeni Başkent Sanayi Sitesinde Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermeye devam etmektedir.

Kurucumuz S.Ali Savaş’ın uzun yıllar içinde kazandığı birikim ve tecrübelerin ışığında yeni hizmet yerinde servis müdürlerimiz: SALİH Savaş ve Tamer Savaş öncülüğünde hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.


Savaş Oto Özel Servis kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmüştür.Gerek yapılan işlemlerin kalitesi, gerekse müşterilerine sunduğu ilgi ve hassasiyet ile her geçen gün portföyünü artırarak genişletmiştir.Bugünde aynı anlayış ve kalite standartlarıyla siz değerli müşterilerimize özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Savaş Oto Sevis eğitimli, konularında uzman personeli ve son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarıyla aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun aracınızın ihtiyacı olan tüm servis bakım programlarını başarıyla ve titizlikle uygulamaktadır.


0 görüş var

    Oto Savaş
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oto Savaş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oto Savaş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oto Savaş

Aşağıdaki formu kullanarak Oto Savaş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...