Tel: (0212) 355 9200

Adres: Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cd. No: 12 Bağımsız Bölüm: 3 / Şişli 34387 İstanbul İstanbul, Türkiye


Saturn Trump Towers / Şişli, İstanbul ili Şişli ilçesinin Kuştepe Mah. mahallesinde (Mecidiyeköy Yolu Caddesi) yer alıyor. Saturn Trump Towers / Şişli yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Saturn Trump Towers / Şişli nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Saturn Trump Towers / Şişli nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Saturn Trump Towers / Şişli konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Saturn Trump Towers / Şişli

0 görüş var

Saturn Trump Towers / Şişli adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Saturn Trump Towers / Şişli
Kuştepe Mah.Mecidiyeköy Yolu Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 355 9200 Saturn Trump Towers / Şişli

Aşağıdaki formu kullanarak Saturn Trump Towers / Şişli ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...