Saturn - Forum İstanbul logo

Tel: (0212) 443 0400

Adres: Bayrampaşa-Forum Kocatepe Mah., Paşa Cad. 34045 Bayrampaşa - İstanbul, Türkiye


Saturn - Forum İstanbul, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul) yer alıyor. Saturn - Forum İstanbul yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Saturn - Forum İstanbul nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Saturn - Forum İstanbul nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Saturn - Forum İstanbul konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Saturn - Forum İstanbul

0 görüş var

Saturn - Forum İstanbul adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.73 puan almıştır.
Saturn - Forum İstanbul
Kocatepe Mah.İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 443 0400 Saturn - Forum İstanbul

Aşağıdaki formu kullanarak Saturn - Forum İstanbul ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...