Tel: (0216) 540 3703

Adres: Yukarı Dudullu Acısu Cd Halay Sk No 3 / A - B Ümraniye İstanbul, Türkiye


Şaşmaz Teknik Servis, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (Halay Sokak) yer alıyor. Şaşmaz Teknik Servis yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şaşmaz Teknik Servis nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

KURUCUSU Halil Şaşmaz,

2000 yılından bu yana tse hizmet belgeli servisimiz,%100 müşteri memnunuyetini ilke edinerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Mesleğinde eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahibiz,

Ayrıca sürekli gelişin teknoloji doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş kaliteli ve dakik hizmet sağlıyoruz.

sizlerinde bizi tercihi dileğiyle

saygılarımızla...


0 görüş var

    Şaşmaz Teknik Servis
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şaşmaz Teknik Servis nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şaşmaz Teknik Servis konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şaşmaz Teknik Servis

Aşağıdaki formu kullanarak Şaşmaz Teknik Servis ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...