Tel: (0212) 513 3507

Adres: Uzunçarşı Cad. No: 69 Sarsılmaz İş Merkezi Mercan Mh. Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Sarsılmaz Silah Sanayi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mercan Mah. mahallesinde (Nargileci Sokak) yer alıyor. Sarsılmaz Silah Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarsılmaz Silah Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü av spor silahları savunma araç ve gereçleri her çap ve modelde yarı otomatik ve otomatik yivli namlulu askeri silahları imal etmek. . . ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


1 görüş var

  Sarsılmaz Silah Sanayi
  Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.
 • sarsılmaz contra av tüfeğinizi çok beğendim ama namlu boyu 71 cm olmaz mı.fiyatınıda e mail adresime gönderir misiniz teşekkürler.
  aceylan_1978@mynet.com

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarsılmaz Silah Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarsılmaz Silah Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarsılmaz Silah Sanayi