Tel: (0212) 513 3507

Adres: Uzunçarşı Cad. No: 69 Sarsılmaz İş Merkezi Mercan Mh. Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Sarsılmaz Silah Sanayi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mercan Mah. mahallesinde (Nargileci Sokak) yer alıyor. Sarsılmaz Silah Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarsılmaz Silah Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü av spor silahları savunma araç ve gereçleri her çap ve modelde yarı otomatik ve otomatik yivli namlulu askeri silahları imal etmek. . . ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarsılmaz Silah Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarsılmaz Silah Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarsılmaz Silah Sanayi

1 görüş var

  • sarsılmaz contra av tüfeğinizi çok beğendim ama namlu boyu 71 cm olmaz mı.fiyatınıda e mail adresime gönderir misiniz teşekkürler.
    aceylan_1978@mynet.com

    Misafir, 11.08.2011 17:03:00

Sarsılmaz Silah Sanayi adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Sarsılmaz Silah Sanayi
Mercan Mah.Nargileci Sokak, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 513 3507 Sarsılmaz Silah Sanayi

Aşağıdaki formu kullanarak Sarsılmaz Silah Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...