Tel: (0212) 418 0929

Adres: Salihpaşa Cad. No: 44 Merkez Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Şark Sofrası 2, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Salihpaşa Caddesi) yer alıyor. Şark Sofrası 2 yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şark Sofrası 2 nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şark Sofrası 2 nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şark Sofrası 2 konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şark Sofrası 2

1 görüş var

  • gerçekten konfor kalite müşteri memnuniyeti ve en önemlisi damak tadı bunların hepsini bir arada burada buldum teşekürlerimi sunarım

    Misafir, 11.04.2011 20:50:00

Şark Sofrası 2 adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Şark Sofrası 2
Merkez Mah.Salihpaşa Caddesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 418 0929 Şark Sofrası 2

Aşağıdaki formu kullanarak Şark Sofrası 2 ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...