Tel: (0212) 223 8831

Adres: Kireçburnu Mahallesi, Keçecizade Sokak, No: 2, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Kireçburnu Mah. mahallesinde yer alıyor. Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.24 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...