Adres: Sarıyer, Meserburnu Cd, 34450, , İstanbul, Türkiye


Sarıyer Subay Gazinosu, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Büyükdere Mah. mahallesinde yer alıyor. Sarıyer Subay Gazinosu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıyer Subay Gazinosu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıyer Subay Gazinosu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıyer Subay Gazinosu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıyer Subay Gazinosu

1 görüş var

  • benim askerlik yaptığım yer mükemmel

    Misafir, 18.11.2010 22:07:00

Sarıyer Subay Gazinosu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Sarıyer Subay Gazinosu
Büyükdere Mah., Sarıyer, İstanbul.
Sarıyer Subay Gazinosu

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıyer Subay Gazinosu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...