Tel: (0212) 271 4717

Adres: Sarıyer Merkez Mah, Sefir Sk, No: 45 Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Sarıyer Nüfus Müdürlüğü, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Sarıyer Merkez Mah. mahallesinde (Sefir Sokak) yer alıyor. Sarıyer Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıyer Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıyer Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıyer Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıyer Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Sarıyer Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Sarıyer Nüfus Müdürlüğü
Sarıyer Merkez Mah.Sefir Sokak, Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 271 4717 Sarıyer Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıyer Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...