Tel: (0212) 223 4440 veya (0212) 223 0155

Adres: Ferahevler Mh. Muhtar Caddesi, No: 6, Pk: 34450, Hükümet Konağı, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Sarıyer Kaymakamlığı, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Ferahevler Mah. mahallesinde (Muhtar Caddesi) yer alıyor. Sarıyer Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıyer Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sarıyer Kaymakamlığı
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Sarıyer Reşitpaşa Mahallesi tuncay artun caddesi no:6 da bulunan Reşitpaşa spor kulübü footbal sahasının evlere çok yakın olması,gece çok geç saatlare kadar maç yapılması,oynayan kişilerin bağırışmaları,küfür etmeleri bununla birlikte maç izelemeye gelen kişilerin sahanın yanında bulanan parka gelerek alkol ve madde kullanarak çevreye zarar vermektedir.Bu sebeplerden dolayı top sahasının ve cocuk parkının kaldırarak başka bir bölgeye yapılmasını üzülerek rica ediyorum.İlginize teşekkür ederim.(Park ve Bahçeler Müdürlüğüne dilekçe yazacağım parkın kaldırılması için sebebi ise parkta 2 aydır tadilat yapılmakta yukarıdaki rahatsızlığımızın bir bölümü giderilmiş durumda bilginize.)

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıyer Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıyer Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıyer Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıyer Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...