Tel: (0212) 242 3078

Adres: Sarıyer, Nalbant Çeşme Sk, 2, 34450 Maden, , İstanbul, Türkiye


Sarıyer Kapalı Spor Salonu, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Maden Mah. mahallesinde (Nalbant Çeşme Sokak) yer alıyor. Sarıyer Kapalı Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıyer Kapalı Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıyer Kapalı Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıyer Kapalı Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıyer Kapalı Spor Salonu

0 görüş var

Sarıyer Kapalı Spor Salonu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Sarıyer Kapalı Spor Salonu
Maden Mah.Nalbant Çeşme Sokak, Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 242 3078 Sarıyer Kapalı Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıyer Kapalı Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...