Tel: (0212) 277 6087

Adres: Sarıyer İhl, Sarıyer, 34460 İstinye, , İstanbul, Türkiye


Sarıyer İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin İstinye Mah. mahallesinde yer alıyor. Sarıyer İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıyer İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıyer İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıyer İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıyer İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Sarıyer İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 56 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.7 puan almıştır.
Sarıyer İmam Hatip Lisesi
İstinye Mah., Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 277 6087 Sarıyer İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıyer İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...