Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0216) 611 2288 veya (0216) 611 2261

Adres: Ihlamurkuyu Mh. Alemdağ Caddesi, Yeni İstanbul Çarşısı, No: 246, Pk: 34771, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.72 puan aldı.
  • SAYIN IDARECILER ben2008 yılı 2. dönem araç vergısını yatırmış oldugum halde aracımı muayene ettıremıyorum sebebı borc gorunuyor düzeltme yapılması gerekmış ben ANKARADA oturuyorum faks cekın dedıler bu cevabı ogrenmek ıcın 1 hafta tlf trafıgı yaşadım. faks ı cektım .1 hafta icerinde duzeltme işlemı olur dedıler hala beklıyorum lutfen cok zor durumdayım şu duzeltme işlemını bıtırınde aracımı muayene ettıreyım . imsallah bırısı bunu dıkkate alır . alpermustafa60@hotmail.com tşkler

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıgazi Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...