Tel: (0216) 611 2288

Adres: Alemdağ Cad. No: 246 Ihlamurkuyu Mevkii Yeni İstanbul Çarşısı Ihlamurkuyu Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Sarıgazi Vergi Dairesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde (Bülbüldere Caddesi) yer alıyor. Sarıgazi Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıgazi Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıgazi Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıgazi Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıgazi Vergi Dairesi

1 görüş var

  • SAYIN IDARECILER ben2008 yılı 2. dönem araç vergısını yatırmış oldugum halde aracımı muayene ettıremıyorum sebebı borc gorunuyor düzeltme yapılması gerekmış ben ANKARADA oturuyorum faks cekın dedıler bu cevabı ogrenmek ıcın 1 hafta tlf trafıgı yaşadım. faks ı cektım .1 hafta icerinde duzeltme işlemı olur dedıler hala beklıyorum lutfen cok zor durumdayım şu duzeltme işlemını bıtırınde aracımı muayene ettıreyım . imsallah bırısı bunu dıkkate alır . alpermustafa60@hotmail.com tşkler

    Misafir, 02.08.2010 22:42:00

Sarıgazi Vergi Dairesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Sarıgazi Vergi Dairesi
Ihlamurkuyu Mah.Bülbüldere Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 611 2288 Sarıgazi Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıgazi Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...