Sarıçam Belediyesi logo

Tel: (0322) 341 4109 veya (0322) 341 0300

Adres: Şahintepe Mh. Barışmanço Caddesi, No: 17, Pk: 01460, Sarıçam, Adana, Türkiye


Sarıçam Belediyesi, Adana ili Sarıçam ilçesinin Şahintepe Mah. mahallesinde (Barışmanço Caddesi) yer alıyor. Sarıçam Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sarıçam Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sarıçam Belediyesi
    Toplam 41 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıçam Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sarıçam Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sarıçam Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sarıçam Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...