Tel: (0332) 325 0092

Adres: Kürden Mah. Temizciler S. No: 6 Meram, Konya, Türkiye


Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu, Konya ili Meram ilçesinin Kürden Mah. mahallesinde (Temizciler Sokak) yer alıyor. Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu

0 görüş var

Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.19 puan almıştır.
Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu
Kürden Mah.Temizciler Sokak, Meram, Konya.
+90(0332) 325 0092 Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sare Özkaşıkcı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...