Tel: (0216) 634 0229

Adres: Saray Mahallesi, Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, No: 16, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Saray Mah. mahallesinde (Akçakoca Sokak) yer alıyor. Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.75 puan almıştır.
Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı
Saray Mah.Akçakoca Sokak, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 634 0229 Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye, Saray Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...