Tel: (0282) 768 1005

Adres: Saray Belediye Başkanlığı, Saray, , Tekirdağ, Türkiye


Saray Belediyesi, Tekirdağ ili Saray ilçesinde yer alıyor. Saray Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Saray Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Saray Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Saray Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Saray Belediyesi

2 görüş var

  • Av sezon kapanışı için saray bahçeköye geldik meralar güzel ama güzel olmayan ormanın içinde bi çöplük yol kenarında ve bunuda bir traktör getiriyor üstünde bahçeköy muhtarlığı yazan biz gördük üzüldük başka yermi yok imha edicek ormana dökülüyor ilgililerin dikkatine

    Misafir, 17.02.2014 13:32:00

  • Ayaspasa Mahallesi İstanbul caddesi No 56 bim mağazası arkasındaki logar kapağı acik olması dolayısıyla mağazamızı fareler istila etmiş durumda 2 kez ilaçlama firması çağırılmasi sonucunda depomuzda tam 11 adet fare yakalanmış fakat hala bitmek tükenmek bilmeyen sorun devam etmektedir . Yardımlarınızı mağaza bölge sorumlusu olarak rica ediyorum . ( logar kapağının onarılmasını )

    Misafir, 28.11.2013 10:50:00

Saray Belediyesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Saray Belediyesi
, Saray, Tekirdağ.
+90(0282) 768 1005 Saray Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Saray Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...