Tel: (0216) 595 2212

Adres: Eski Ankara Cad. No: 156 Kurtköy Ticaret Lisesi Karşısı Kurtköy Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Saray 2 Burcu Kebap, İstanbul ili Pendik ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Dedepaşa Blv) yer alıyor. Saray 2 Burcu Kebap yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Saray 2 Burcu Kebap nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Saray 2 Burcu Kebap nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Saray 2 Burcu Kebap konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Saray 2 Burcu Kebap

0 görüş var

Saray 2 Burcu Kebap adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Saray 2 Burcu Kebap
Sanayi Mah.Dedepaşa Blv, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 595 2212 Saray 2 Burcu Kebap

Aşağıdaki formu kullanarak Saray 2 Burcu Kebap ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...