Tel: (0312) 287 3600

Adres: Fatih Cami, Çankaya, 06520 Çukurambar, , Ankara, Türkiye


Şap Enstitüsü Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Çukurambar Mah. mahallesinde yer alıyor. Şap Enstitüsü Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şap Enstitüsü Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şap Enstitüsü Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şap Enstitüsü Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şap Enstitüsü Müdürlüğü

1 görüş var

  • telefon numaranıza hemen ulaş?ılamıyor telefon butonu çalış?mıyor

    Misafir, 14.04.2010 06:18:00

Şap Enstitüsü Müdürlüğü adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Şap Enstitüsü Müdürlüğü
Çukurambar Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 287 3600 Şap Enstitüsü Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Şap Enstitüsü Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...