Tel: (0262) 322 2006

Adres: Cedid Mh. Eyüp Kaymaz Sk. No: 20 İzmit Merkez, , Kocaeli, Türkiye


Santral Sağlık Ocağı, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Cedit Mah. mahallesinde (Cancan Sokak) yer alıyor. Santral Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Santral Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Santral Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Santral Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Santral Sağlık Ocağı

1 görüş var

  • telefon güncelleme yaparsanız sevinirim 2006 numarayı arıyorum ama yanlış numara yeni numarayı yazarsanız memnun olurum aile hekimliği için danışmam gereken bi konu vardı ama şimdi işi bırakıp oraya gelmem gerekıyor

    Misafir, 21.12.2010 12:23:00

Santral Sağlık Ocağı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Santral Sağlık Ocağı
Cedit Mah.Cancan Sokak, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 322 2006 Santral Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Santral Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...