Tel: (0212) 664 6555

Adres: Çırpıcı Mh. Turan Güneş Caddesi, No: 117, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Özel Sante Plus Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Çırpıcı Mah. mahallesinde (Prof. Dr. Turan Güneş Cadde) yer alıyor. Özel Sante Plus Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Sante Plus Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Avrupa standartlarında teknolojik donanımı ile Türkiye ve Balkan ülkelerine sağlık himzeti veren Sante Plus Group'un yönetim felsefesinin temelini, tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak gelişmiş sağlık teknolojisi, 75 yatak kapasitesi ve tesisleri İstanbul'da toplumun büyük çoğunluğu A grubu hastanecilik anlayış ile buluşturmak oluşturuyor.


0 görüş var

    Özel Sante Plus Hastanesi
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.96 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Sante Plus Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Sante Plus Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Sante Plus Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Sante Plus Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...