Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi logo

Tel: (0414) 313 1634

Adres: Atatürk Mh. Atatürk Bulvarı, No: 66, Eyyübiye, Şanlıurfa, Türkiye


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa ili Eyyübiye ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.
  • Şırnak il merkezinde bulunan Yeni Toki Polis Lojmanları Yönetimi olarak tüm taleplerimize rağmen Şırnak Belediyesinden herhangi bir hususta talep edildiği halde hiçbir şekilde faydalanılamamaktadır. Şırnak’ın kozmopolitik oluşu sebebinden dolayı lojman sakinleri hiçbir şekilde dışarıda bir aktivite yaşayamadığı aşikardır. Yönetim olarak bütçemiz doğrultusunda site içerisine çeşitli aktivite alanları kurulmuş(Kamelya,Spor Alanı vb.) ancak gerek bütçemizin yetersiz kalması, gerekse temin edilemeyen açık alan spor aletleri grubu, bank v.s. temin edilememiştir.Belediyenizden kargo veya ambar ücreti karşılanmak üzere yukarda yazılan malzemeler istenmekte olup, bizleri kırmayacağınız ümidiyle şimdiden sonsuz saygı ve sevgilemizi sunar çalışmalarınızda başarılar dileriz.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...