Tel: (0212) 212 2109

Adres: Esentepe Cad. No: 6 Daire: 1 Gülbahar Mh. Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Sandık Çeyiz, İstanbul ili Şişli ilçesinin Gülbahar Mah. mahallesinde (Esentepe Caddesi) yer alıyor. Sandık Çeyiz yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sandık Çeyiz nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ev gereçleri, çeyiz ve tekstil ürünlerinin toptan ve perakende yurt içi ve yurtdışında pazarlama, ithalat ve ihracatı ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sandık Çeyiz nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sandık Çeyiz konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sandık Çeyiz

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Sandık Çeyiz ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...