Tel: (0216) 622 7002

Adres: Abdurrahmangazi Mah. Osman Gazi Cd. No: 75/b, Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul, Türkiye


Sancaktepe Veteriner Kliniği, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Abdurrahmangazi Mah. mahallesinde (Osman Gazi Caddesi) yer alıyor. Sancaktepe Veteriner Kliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sancaktepe Veteriner Kliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sevimli dostlarınızın her türlü ihtiyacına karşılık verebilecek ferah ve sıcak bir ortamda hizmetinizdeyiz. Sağlık takibi, evde hizmet, her türlü cerrahi operasyon, dahiliye, doğum, petshop, kuaför, mama, köpek eğitimi, pet temini gibi konularda tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Acil durumlarda 7/24 hizmet.


0 görüş var

    Sancaktepe Veteriner Kliniği
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sancaktepe Veteriner Kliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sancaktepe Veteriner Kliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sancaktepe Veteriner Kliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Sancaktepe Veteriner Kliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...