Sancaktepe Belediyesi logo

Tel: (0216) 622 3333

Adres: Meclis Mh. Atatürk Caddesi, No: 111, Belediye Başkanlığı Binası, Sancaktepe, İstanbul, Türkiye


Sancaktepe Belediyesi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Meclis Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Sancaktepe Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sancaktepe Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sancaktepe Belediyesi
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.
  • Hasanpaşa ulugazi caddeki durak yeni yapismis ken neden geri söküldu.papaoglu market Karşısı hergun yagmur yagiyor bayanlar donuyor isyan ediyor lütfen arzederim.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sancaktepe Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sancaktepe Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sancaktepe Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sancaktepe Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...