Tel: (0212) 549 4680

Adres: Ayakkabıcılar Sit. Sok. No: 7-8-9 İkitellı OSB 6.Ada İkitelli Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic.Ltd.Şti., İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (AYMAKOOP Ayakkabıcılar Sitesi) yer alıyor. Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic.Ltd.Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic.Ltd.Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic.Ltd.Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic.Ltd.Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic.Ltd.Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic.Ltd.Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...