Tel: (0312) 310 6681

Adres: Altındağ, Kazım Karabekir Cd, 06330 Evliya Çelebi, , Ankara, Türkiye


Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, Ankara ili Altındağ ilçesinde yer alıyor. Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü

0 görüş var

Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü
, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 310 6681 Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...