Şanal Alışveriş Merkezleri logo

Tel: (0216) 520 0640

Adres: Atatürk Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No: 176, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Şanal Alışveriş Merkezleri, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde (Nortel Nertaş) yer alıyor. Şanal Alışveriş Merkezleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şanal Alışveriş Merkezleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şanal Alışveriş Merkezleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şanal Alışveriş Merkezleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şanal Alışveriş Merkezleri

1 görüş var

  • bence çok güzel sistemleri var ben şimdi ordan bilgisayar alıcam taksitle başvuru yaptım cevap bekliyorum herkese tavsiye ederim

    Misafir, 12.12.2010 12:48:00

Şanal Alışveriş Merkezleri adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.32 puan almıştır.
Şanal Alışveriş Merkezleri
İnkılap Mah.Nortel Nertaş, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 520 0640 Şanal Alışveriş Merkezleri

Aşağıdaki formu kullanarak Şanal Alışveriş Merkezleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...