Tel: (0216) 553 1740 veya (0216) 553 1741

Adres: Alemdağ Caddesi N: 308 Ümraniye / İstanbul İstanbul, Türkiye


Samsung Servis Merkezi Ümraniye, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Samsung Servis Merkezi Ümraniye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Samsung Servis Merkezi Ümraniye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Servis Danıştek olarak, Samsung'un her ürün gamına ait teknik sorunlarınıza yardımcı olabilecek kapasite ve yeterliliğe sahibiz. Üzerinde Samsung logosunu gördüğünüz her ürün, uzman teknik servis elemanlarımızca onarılarak, en kısa sürede kullanımınıza sunulur. Kurumsal Hizmet ve Kurulum Tüm bunların yanı sıra kurumsal ve bireysel anlamda tüm müşterilerimize ürün kurulumu konusunda sınırsız destek vermekteyiz. Samsung marka bir klima almış müşterimiz de, ofisine LCD panel TV'ler alan müşterimize de aynı mesafedeyiz. Ürün kurulum formu doldurulup tarafımıza ulaştrıldığı takdirde size yardımcı olmaya hazırız.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Samsung Servis Merkezi Ümraniye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Samsung Servis Merkezi Ümraniye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Samsung Servis Merkezi Ümraniye

0 görüş var

Samsung Servis Merkezi Ümraniye adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Samsung Servis Merkezi Ümraniye
Atakent Mah.Alemdağ Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 553 1740 Samsung Servis Merkezi Ümraniye

Aşağıdaki formu kullanarak Samsung Servis Merkezi Ümraniye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...