Tel: (0216) 553 1740 veya (0216) 553 1741

Adres: Alemdağ Caddesi N: 308 Ümraniye , İstanbul, Türkiye


Samsung Servis Merkezi Ümraniye, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Samsung Servis Merkezi Ümraniye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Samsung Servis Merkezi Ümraniye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Servis

Danıştek olarak, Samsung'un her ürün gamına ait teknik sorunlarınıza yardımcı olabilecek
kapasite ve yeterliliğe sahibiz. Üzerinde Samsung logosunu gördüğünüz her ürün, uzman
teknik servis elemanlarımızca onarılarak, en kısa sürede kullanımınıza sunulur.

Kurumsal Hizmet ve Kurulum

Tüm bunların yanı sıra kurumsal ve bireysel anlamda tüm müşterilerimize ürün kurulumu
konusunda sınırsız destek vermekteyiz. Samsung marka bir klima almış müşterimiz de, ofisine
LCD panel TV'ler alan müşterimize de aynı mesafedeyiz. Ürün kurulum formu doldurulup
tarafımıza ulaştrıldığı takdirde size yardımcı olmaya hazırız.


3 görüş var

  Samsung Servis Merkezi Ümraniye
  Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.13 puan aldı.
 • tamam güzelde 3 defadır telefonu servise götürüyorum bi türlü yapılmadı

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 10 Haziran 2014 Salı Günü Saat 13.00'te servisinize bozulan cep telefonumu getirdim. Servisinizde beni karşılayan görevli bayan beni azarlamaktan beter etti. Memnuniyeti bırakın yaşıma rağmen saygısız ve isteksizce davrandı, umursamadı. Ben telefonla ilgili sıkıntılarımı anlatmam gerekirken o kendi kendisi ile ilgili memnuniyetsizliklerini(yorgunum vs.) anlattı. Hiç kimse müşteri memnuniyeti beklenen bir yerde bu şekilde davranmamalı diye düşünüyorum. Telefon ile ilgili problemim çözüldü ancak benim ve çevremdeki insanların Samsung'a ve Samsung Ümraniye Servis Merkezi ile ilgili olumsuz yargıları oluştu.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • firmanızın müşteriye tutum ve yaklaşımı sıfır..2 yıl garantili telefonumun şişen bataryasını degiştirmek için uzun bir yoldan gelmeme ragmen telefonumun camındaki ince bir cizikden dolayı onunda degişmesi gerek diyerek batarya degişimini yapmadıkları gibi ısrarla 160 tl ödemem gerektigini benimle nerdeyse kavga ederek ısrarla anlatmak ve komple yaptırmam gerektigini söylediler.biz telefonun resmini cekip samsunga gönderiyoruz mutlaka yapılması lazım diye zorlamanız.ben camı yaptırmak istemiyorum..sadece bataryasını degiştirmek istiyorum dememe ragmen..bin bir türlü zorluk ve istersen yaprır yaklaşımıyla..telefonu yaptırmadan oradan cıktık.ısrarla anlamaz tutumunuzun benden öncede bir çok müşterinize yaptıgınızı ögrendim..şikayet etmişler.bende şikayet edecegim.sizden cıktıkdan ertesi günü başka bir servisde sorunsuz batarya degişikliği yaptım..ne camın catlagında nede başka birşeyden sıkıntı olmadı..saçma sapan tutumunuz yüzünden sizi kınıyor ve bunu size gelmek isteyen herkese gitmemeleri konusunda uyaracagımı bilmenizi istiyorum..

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Samsung Servis Merkezi Ümraniye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Samsung Servis Merkezi Ümraniye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Samsung Servis Merkezi Ümraniye

Aşağıdaki formu kullanarak Samsung Servis Merkezi Ümraniye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...