Tel: (0216) 472 0737

Adres: Göztepe Körüsünden Hareme Doğru Gideken E 5 Yanı Yanyol Şampıyon Spor Tesisleri İçerisinde / Ünalan, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Şampiyon Park Cafe, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Ünalan Mah. mahallesinde (Baraj Yolu Alt Sokak) yer alıyor. Şampiyon Park Cafe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şampiyon Park Cafe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şampiyon Park Cafe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şampiyon Park Cafe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şampiyon Park Cafe

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Şampiyon Park Cafe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...