Tel: (0212) 693 8303

Adres: Arena Park Avm Atakent Mahallesi, Çiçekli Vadi Caddesi 1- B 24 Halkalı-küçükçekmece-istnabul İstanbul, Türkiye


Şampiyon Kokoreç Halkalı, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde yer alıyor. Şampiyon Kokoreç Halkalı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şampiyon Kokoreç Halkalı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Şampiyon Kokoreç Halkalı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şampiyon Kokoreç Halkalı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şampiyon Kokoreç Halkalı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şampiyon Kokoreç Halkalı

Aşağıdaki formu kullanarak Şampiyon Kokoreç Halkalı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...