Tel: (0216) 343 0506

Adres: Nuhkuyusu Cad. No: 283/A Altunizade Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Şampiyon Kokoreç, Altunizade, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Şampiyon Kokoreç, Altunizade yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şampiyon Kokoreç, Altunizade nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şampiyon Kokoreç, Altunizade nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şampiyon Kokoreç, Altunizade konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şampiyon Kokoreç, Altunizade

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Şampiyon Kokoreç, Altunizade ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...