Salon Palmiye logo

Tel: (0212) 283 8358

Adres: İnönü Cad. Buhara Sok. No: 03 Otopark Üstü Kat: 03, Çeliktepe Mh., Çeliktepe, 4.Levent, Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Salon Palmiye, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çeliktepe Mah. mahallesinde (Buhara Sokak) yer alıyor. Salon Palmiye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Salon Palmiye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Salon Palmiye
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Salon Palmiye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Salon Palmiye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Salon Palmiye

Aşağıdaki formu kullanarak Salon Palmiye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...