Tel: (0212) 597 0806

Adres: Akşemsettin Cad. No: 14 Arnavutköy (Merkez) Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Salko Bisiklet, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinin Yavuz Selim Mah. mahallesinde (Akşemsettin Caddesi) yer alıyor. Salko Bisiklet yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Salko Bisiklet nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi bisiklet, yürüteç, puset, bebek arabası, ütü masası imalatı, ithalatı ve dahili ticareti, her nevi mobilet, motorsiklet imali ve dahili ticareti. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayrimen kulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiye ti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayri menkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve 2. 7. 2009 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Salko Bisiklet nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Salko Bisiklet konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Salko Bisiklet