Tel: (0212) 227 4610

Adres: Sakıp Sabancı Al, Beşiktaş, 34353 Yıldız, , İstanbul, Türkiye


Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Yıldız Mah. mahallesinde yer alıyor. Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi
    Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...