Tel: (0264) 295 6739

Adres: Sakarya Üniversitesi Sakarya Myo, Adnan Menderes Caddesi, Kapalı Spor Salonu Yanı, Pk: 54100, Adapazarı, Sakarya, Türkiye


Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Mithatpaşa Mah. mahallesinde (Filiz Sokak) yer alıyor. Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.27 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...