Tel: (0264) 274 3060

Adres: Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Ozanlar Kampüsü 54040 Adapazarı, , Sakarya, Türkiye


Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Sakarya Mah. mahallesinde (Yüksel Sokak) yer alıyor. Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...