Tel: (0264) 291 0300

Adres: Sakarya Mah. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Cad. No: 19 Hanlı, Arifiye 54060, Merkez, Sakarya, Türkiye


Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde yer alıyor. Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası

Aşağıdaki formu kullanarak Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...