Tel: (0264) 277 3661

Adres: Sakarya Müftülük Sitesi Milli Egemenlik Caddesi No:31 P.K.:54100 Adapazarı, , Sakarya, Türkiye


Sakarya Müftülüğü, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Semerciler Mah. mahallesinde yer alıyor. Sakarya Müftülüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sakarya Müftülüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sakarya Müftülüğü
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sakarya Müftülüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sakarya Müftülüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sakarya Müftülüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sakarya Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...