Adres: Adapazarı, Dönüş Sk, 32-36, 54040 Sakarya, , Sakarya, Türkiye


Sakarya Mahallesi Muhtarlığı, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Sakarya Mah. mahallesinde (Dönüş Sokak) yer alıyor. Sakarya Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sakarya Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sakarya Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sakarya Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sakarya Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Sakarya Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Sakarya Mahallesi Muhtarlığı
Sakarya Mah.Dönüş Sokak, Adapazarı, Sakarya.
Sakarya Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Sakarya Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...