Adres: 286/6. Sk, 23, 35030 Mansuroğlu, Bornova, , İzmir, Türkiye


Sakarya Caddesi Parkı, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Mansuroğlu Mah. mahallesinde (286-6. Sokak) yer alıyor. Sakarya Caddesi Parkı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sakarya Caddesi Parkı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sakarya Caddesi Parkı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sakarya Caddesi Parkı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sakarya Caddesi Parkı

0 görüş var

Sakarya Caddesi Parkı adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
Sakarya Caddesi Parkı
Mansuroğlu Mah.286-6. Sokak, Bayraklı, İzmir.
Sakarya Caddesi Parkı

Aşağıdaki formu kullanarak Sakarya Caddesi Parkı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...