Tel: (0212) 356 2457

Adres: Gayrettepe Mahallesi, Firuze Sokak, No: 6, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Şair Nedim İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Gayrettepe Mah. mahallesinde (Yener Sokak) yer alıyor. Şair Nedim İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şair Nedim İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şair Nedim İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şair Nedim İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şair Nedim İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şair Nedim İlköğretim Okulu adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Şair Nedim İlköğretim Okulu
Gayrettepe Mah.Yener Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 356 2457 Şair Nedim İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şair Nedim İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...