Tel: (0212) 282 5852

Adres: Konaklar Mah. Sehıt Yalcın Aydın Sok. No: 4 Yenilevent, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Konaklar Mah. mahallesinde yer alıyor. Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben 5 senedir bu okuldayım ve çok memnunum
    okulum okulum benim okulum

    Misafir, 03.04.2011 19:21:00

Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu adlı mekan, 51 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu
Konaklar Mah., Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 282 5852 Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şair Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...