Tel: (0232) 361 2505

Adres: 6720 Sk. No: 22 Cumhuriyet Mah., Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Şair Eşref İlköğretim Okulu, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Şair Eşref İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şair Eşref İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şair Eşref İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şair Eşref İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şair Eşref İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • bence bu okul çok zengin ve kültürlü bir okuldur . ben şair eşref ilköretim okulunda okudum 4/a sınıfına geldiğimde başka bir okula gitmek zorunda kaldım . çünkü taşındık . çok üzüldüm başka okula gideceğim için şair eşref ilköretim okulunu her zaman kalbimde taşıyacağım . hiçbir zaman unutmayacağım şimdi şair eşref 4/a sınıfına taşınıyor. benim yeni okulumun adı : şehit nazım bey ilköretim okulu eğer benim o aybüke olup olmadığım şüphelenmeyin ben o aybükeyim arkadaşlar ben arada sırada buraya gelip yazı yazacağım yeni okulum hakkında arkadaşlarrr....,

    Misafir, 18.08.2011 01:17:00

  • ğüzel bir okul
    Misafir, 19.11.2010 18:29:00

Şair Eşref İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Şair Eşref İlköğretim Okulu
Cumhuriyet Mah., Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 361 2505 Şair Eşref İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şair Eşref İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...