Adres: Sahrayıcedit So, Kadıköy, 34734 Sahrayıcedit, , İstanbul, Türkiye


Sahrayıcedit Sağlık Ocağı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde yer alıyor. Sahrayıcedit Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sahrayıcedit Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sahrayıcedit Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sahrayıcedit Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sahrayıcedit Sağlık Ocağı

0 görüş var

Sahrayıcedit Sağlık Ocağı adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Sahrayıcedit Sağlık Ocağı
Sahrayı Cedit Mah., Kadıköy, İstanbul.
Sahrayıcedit Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Sahrayıcedit Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...