Tel: (0216) 385 5100

Adres: Sahrayı Cedit Muhtarlığı, Kadıköy, 34734 Sahrayıcedit, , İstanbul, Türkiye


Sahrayıcedid Muhtarlığı, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde yer alıyor. Sahrayıcedid Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sahrayıcedid Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sahrayıcedid Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sahrayıcedid Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sahrayıcedid Muhtarlığı

0 görüş var

Sahrayıcedid Muhtarlığı adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Sahrayıcedid Muhtarlığı
Sahrayı Cedit Mah., Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 385 5100 Sahrayıcedid Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Sahrayıcedid Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...