Tel: (0212) 256 8041

Adres: Fatih Sultan Cad. No: 240 Okmeydanı Hastanesi'nin Çaprazında Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Şahmeran Et Lokantası, İstanbul ili Şişli ilçesinin Ayazağa Mah. mahallesinde (Fatih Ormanı) yer alıyor. Şahmeran Et Lokantası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şahmeran Et Lokantası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şahmeran Et Lokantası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şahmeran Et Lokantası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şahmeran Et Lokantası

0 görüş var

Şahmeran Et Lokantası adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Şahmeran Et Lokantası
Ayazağa Mah.Fatih Ormanı, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 256 8041 Şahmeran Et Lokantası

Aşağıdaki formu kullanarak Şahmeran Et Lokantası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...