Tel: (0212) 648 0898

Adres: Şahintepe Mah. Özgür Sok. No:7 BAŞAKŞEHİR, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Şahintepe Mah. mahallesinde (Akdağ Sokak) yer alıyor. Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı
Şahintepe Mah.Akdağ Sokak, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 648 0898 Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Başakşehir, Şahintepe Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...